Hakkımızda

HAKKIMIZDA

 ustanizburada.com,  inşaat sektörü, işyerleri, binalar, evler, taşıtlarda ve makinalar için ihtiyaç duyulan  ustalar ile müşterileri bir araya getiren online ve ücretsiz bir platform olarak hizmet vermektedir.

Üye olan ustalarımız Türkiye genelinde arama motorlarında en üst sırada çıkarak müşteriye daha kolay ulaşıyor.

Evinizde işyerinizde, fabrikanızda, ofisinizde ihtiyaç duyacağınız tüm ustalar, burada  elinizin altında olacaktır. Evinizde yapmayı düşündüğünüz tadilatlar ve acil arıza durumları için ihtiyaç duyacağınız ustalara buradan aracısız olarak en kısa yoldan ulaşacaksınız.

ustanizburada.com üyesi ustalar ve firmalar,   7/24 müşteri ile buluşma imkanına ulaşacaktır. Sektörün önde gelen usta rehberi olan ustanizburada.com sizin adınıza müşterileri buluyor. Size sadece müşteri memnuniyeti sağlayarak işinizi tamamlamak kalıyor.

Ustanizburada.com’a kayıtlı olan ustaların, müşterilerin işlerini en iyi şekilde yaparak teslim etmelerini önemsemektedir. Ancak bununla birlikte doğacak uyuşmazlıklar, ustanizburada.com sorumluluğunda değildir.

İhtiyaç duyacağınız, laminat parke ustası,  boyacı, alçıpan, elektrik ustası, kapı pencere ustası, tesisat ustası, anahtarcı, parke sistre cila, seramik , banyo dolabı ustası, mutfak dolabı  ustalarını Online sitemizde bulabilirsiniz.

www.ustanizburada.com

 

Tags:

Laminat parke ustası, parkeci, boyacı, mobilya ustası, sistre cila ustası, ahşap kapı ustası, elektrikçi, tesisatçı, seramik ustası, parke montaj ustası, pvc zemin ustası, lavabo vitrifiye,